sesli sohbet

Sesli Sohbet

Ücretsiz Sesli Sohbet Arkadaşlık Sitesi
İnsanlarla konuşmak, etkileşim kurmak ve onlarla birlikte seri bir şekilde iletişim sağlamak adına sesli olarak sohbet etmek son derece önemli bir konudur. Sistemimiz bu konuda size yardımcı olarak, herhangi bir iletişim sorunu yaşamanıza engel olmaktadır. Gelişmiş sohbet seçeneklerimiz sayesinde, istediğiniz kişiyle çok kısa bir süre içerisinde canlı olarak görüşme yapabilirsiniz. Odalarımızdan herhangi birine girerek, kriterlerinize uygun olan her türlü kişiyle anında sohbet edebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir ücret almamakta ve size ne iyi şekilde destek sağlamaktayız.
Sohbet Siteleri
Günümüzde birçok sohbet sitesi bulunmaktadır ve bu siteler arasında Sesli Chat oldukça yaygın bir iletişim türüdür. Ancak sistemimizin chat yapmak isteyen kişilere farklı ayrıcalıklar sunduğunu söyleyebiliriz. Sitemiz içerisinde yer alan sohbet sitelerinden herhangi birine anında giriş yaparak, sizde istediğiniz kadar kişiyle aynı anda konuşabilirsiniz. Sitemizin ayrıcalıkları tamamen ücretsiz ve sizin başkalarıyla güzelce sohbet edebilmeniz üzerinde dayalıdır. Yeni kişilerle tanışarak, farklı ortamlara atılabilir ve bu sayede kendinizi daha sosyal bir birey haline getirebilirsiniz.

Ücretsiz Yetki Özelikleri

  1. Bedava Üyelik, Kullanici adinizi sizden baska biri kullanamaz
  2. Operatorluk Ucretsiz verilmekte
  3. Bire Bir özel oda sohbeti bedavadir

Ücretli Yetki Özelikleri

  1. adminlik yetkisi ve ozel yazma yetkisi
  2. Bir adet sohbet odasi hediye
  3. Sinirsiz Bire Bir özel oda sohbeti bedavadir
  4. konferans oda sohbeti

 

Bir önce ki makalemizde Sesli Chat Nedir? konusunu konusmustuk, chat nedir örenmeyi ve daha fazla bir bilgi icin lutfen tiklayin

Powered by EvrenselPanel

sesli chat

sesli sohbet

mobil sohbet

kamerali chat